fbpx

Oferty pracy:

Zatrudnimy Instruktorów Nauki Jazdy kat. B

Praca, prawo jazdy opole

Wymagania:
  • Gotowość do pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • Wysokie zarobki
  • Możliwość współpracy i opłacenia przez nas Twojego szkolenia

Nie masz jeszcze uprawnień? Pomożemy ci je zdobyć!
GWARANTUJEMY ZATRUDNIENIE!

Organizujemy kursy przygotowujące do wykonywania zawodu Instruktora Nauki Jazdy kat. A, B, BE, C, CE.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 509 950 039
lub przez formularz kontaktowy

Wyślij swoje CV: szkoladh@wp.pl

Szukamy kierowców TIR-a

HavelExpess GmbH w Groß Kreutz (Brandenburgia) jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi w zakresie logistyki i ofert transportowych.

Lokalizacja:
  • 14550 Groß Kreutz, Brandenburgia
Opis stanowiska:

Dostawa owoców i warzyw do klientów w zakresie transportu regionalnego, krótkie trasy na terenie Niemiec (Berlin i Brandenburgia)

Wymagania:
  • prawo jazdy Klasy C + CE (95)
  • doświadczenie w transporcie jako kierowca
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość pracy 6 dni w tygodniu
Oferujemy:
  • pracę w znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • transport regionalny, krótkie trasy
  • wynagrodzenie 1900,00 € brutto , płatne nadgodziny (10,00€), ewnt. godziny nocne, diety, prace w weekendy i świȩta jak też dodatek urlopowy i świąteczny
  • niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu, wsparcie w załatwianiu formalności, szukania mieszkania itd.
Osoba kontaktowa:

Pani Bożena Nadolski: b.nadolski@havelexpress.de +49 (151) 19566319
Pan Sławomir Szpetis: s.szpetis@havelexpress.de +49 (151) 71756940