MASZ MOŻLIWOŚĆ odbycia w naszym Ośrodku kursu na prawo jazdy kat. C (samochody ciężarowe), a także kursu kat. C+E samochody ciężarowe z przyczepą lub naczepą. JAZDY odbywają się na samochodzie MAN TGL 12.240 identyczny jak na Egzaminie. JEDYNY W OPOLU!

Kategoria „C”

uprawnia do prowadzenia pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t.

Kurs kat. C składa się z:

– 20 godz. zajęć teoretycznych. omawianych i wyświetlanych za pomocą sprzętu multimedialnego w tym ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz analizowanie zadań i kryteriów obowiązujących na egzaminie państwowym; – 30 godz. zajęć praktycznych : technika jazdy oraz manewry i zachowania umożliwiające bezpieczne kierowanie samochodem ciężarowym.

Wykłady

Odbywają się dla Państwa wygody w systemie e-learning . zapisy i informacje pod numerem Tel. 509 950 039.

Zajęcia praktyczne

Z kat C i kat C+E rozpoczynają się na placu manewrowego przy ul. Wchodnia 20 w Opolu, dogodny dojazd oraz możliwość pozostawienia swojego samochodu. Masz możliwość rozpoczęcia kursu kat. C+E zaraz po zaliczeniu egzaminu państwowego z kat. C, bez konieczności odbioru prawa jazdy.

NOWOŚĆ – od 04.03.2016 kat. C i C+E można robić łącznie !

Kursy składają się z następujących części: Szkolenie kat. C: Teoria – 15 godz. lekcyjnych Praktyka – 20 godz. zegarowych Szkolenie kat. C+E: Teoria – 0 godz. lekcyjnych Praktyka – 25 godz. zegarowych

Szkoła Nauki Jazdy D-H © 2014 | Wykonanie: Getso.pl