HavelExpess GmbH w Groß Kreutz (Brandenburgia) jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi w zakresie logistyki i ofert transportowych.

Szukamy kierowców TIR-a

Lokalizacja: 14550 Groß Kreutz, Brandenburgia

Opis stanowiska:
Dostawa owoców i warzyw do klientów w zakresie transportu regionalnego, krótkie trasy na terenie Niemiec (Berlin i Brandenburgia)

Wymagania:
prawo jazdy Klasy C + CE (95), doświadczenie w transporcie jako kierowca;
podstawowa znajomość jȩzyka niemieckiego;
gotowość pracy 6 dni w tygodniu.

Oferujemy:
pracę w znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
transport regionalny, krótkie trasy
wynagrodzenie 1900,00 € brutto , płatne nadgodziny (10,00€), ewnt. godziny nocne, diety, prace w weekendy i świȩta jak też dodatek urlopowy i świąteczny.
niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
pomoc osoby polskojȩzycznej na miejscu, wsparcie w załatwianiu formalności, szukania mieszkania itd.

Osoba kontaktowa:
Pani Bożena Nadolski: b.nadolski@havelexpress.de +49 (151) 19566319
Pan Sławomir Szpetis: s.szpetis@havelexpress.de +49 (151) 71756940